Zakłady w Internecie: Bayern – Liverpool

marca 6, 2019

W środę 13 marca dojdzie do rewanżowej batalii, której stawką jest ćwierćfinał Ligi Mistrzów. Bayern – Liverpool to mecz, po którym kibice piłkarscy i fani zakładów w Internecie obiecują sobie bardzo wiele. Oby wreszcie strzelby odpaliły.

Bayern – Liverpool: Bezbramkowa pierwsza połowa

Jeśli pojedyncze mecze dwumeczu traktować jako połowy, to do przerwy w rywalizacji Bayern – Liverpool mamy bezbramkowy remis. Na Anfield Road gole nie padły i mecz także nie zachwycił. Jedni i drudzy starali się odciąć od gry najważniejszych zawodników rywali, co przełożyło się na rezultat 0:0. Spory zawód, biorąc pod uwagę potencjał obu ekip, ale rewanż raczej musi wyzwolić w zespołach bardziej ofensywne nastawienie. Tym razem spodziewamy się goli i nawet over 2,5 jako typ w zakładach w Internecie nas nie zdziwi.

Liga Mistrzów: Klopp znów w finale?

Jurgen Klopp ma niewyrównane rachunki z Ligą Mistrzów. Już dwa razy doszedł do finału. Za pierwszym razem na drodze do sukcesu stanął Bayern, który 2:1 ograł wtedy jeszcze „polską” Borussię Dortmund. Lewandowski był podopiecznym Kloppa. Teraz już jako gracz Bayernu Polak będzie starał się, by Bawarczycy znów ograli Kloppa i odebrali mu marzenia o wygraniu Champions League 2018/19. Atut własnego boiska to na pewno niezaprzeczalny handicap dla podopiecznych Kovaca w perspektywie meczu Bayern – Liverpool.

Zakłady w Internecie: Tercet zagra rock’n’roll?

Rok temu w fazie pucharowej Ligi Mistrzów tercet ofensywny Liverpool Salah – Mane – Firmino grał koncertowo, strzelał i asystował na potęgę, prowadząc zespół do pamiętnego finału z Realem, w którym sprawę pokpił Loris Karius. Na Anfield Road w pierwszej rywalizacji Egipcjanin, Senegalczyk i Brazylijczyk niczym się nie wyróżnili. Salah chyba jedynie wieloma stratami piłki. Czy jednak taka ofensywna jakość może po raz drugi zagrać na zero? Czy Robert Lewandowski walczący o koronę króla strzelców Ligi Mistrzów odpali i zdobędzie kolejne bramki? Jak widać potencjalnych strzelców w zakładach w Internecie wytypować łatwo. Czy równie łatwo wytypować ćwierćfinalistę z tej pary?